Hvert år kastes 1/3 av all mat som produseres, noe som er et stort paradoks når hver åttende person på planeten samtidig sulter. Dette er et problem som vi mener at kan løses, og vårt mål er å redusere matsvinn ved å hjelpe butikker, hoteller, bakerier og restauranter med å selge overskuddsmaten deres rimelig rett før stengetid.
Det er bra for miljøet, samfunnet, økonomien og vår felles fremtid.
#FraMatsvinnTilMåltid

Sophie
Sophie

Gründer

sophie@toogoodtogo.no

Andrea
Andrea

Nord-Norge

Charlotte
Charlotte

Grafisk

charlotte@toogoodtogo.no

Sigrid
Sigrid

Ambassadør

sigrid@toogoodtogo.no

Haley
Haley

Forretningsutvikling

haley@toogoodtogo.no

Acacia
Acacia

Vestlandet

acacia@toogoodtogo.no

Harald
Harald

Ambassadør

harald@toogoodtogo.no

Eline
Eline

Kundeservice B2B/B2C

eline@toogoodtogo.no

Matsentralen Oslo
Matsentralen Oslo

www.matsentralen.no


Matvett
Matvett

www.matvett.no

Vi trenger deg!
Vi trenger deg!

info@toogoodtogo.no


TGTG gris

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *